Strona Główna Grójecki Ośrodek Sportu Tym razem, Jednostka Wojskowa

Tym razem, Jednostka Wojskowa

Drukuj

gos_turniej_halowki_m

W piątek 5.02.02010 w grójeckiej hali sportowej „Spartakus” odbyły się dwa turnieje piłkarskie o Puchar Dowódcy Garnizonu Grójec i Dyrektora GOS Mazowsze. W pierwszej części uczestniczyły drużyny reprezentujące służby mundurowe.

Zawody rozegrano pomiędzy reprezentacjami jednostki wojskowej 3411 z Ogrodzieniec, komendy powiatowej policji z Grójca, grójeckiej państwowej straży pożarnej i służby więziennej aresztu w Grójcu. Zwyciężyła reprezentacja jednostki wojskowej po zaciętym spotkaniu z reprezentacją policji. Trzecie miejsce zajęła drużyna straży pożarnej a czwarte służby więziennej. Wszystkie drużyny nagrodzone zostały dyplomami i pucharami. Wybrano także najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców, którzy otrzymali statuetki. Najlepszym zawodnikiem został Robert Malmon reprezentujący policję. Bramkarzem Grzegorz Batorski ze straży pożarnej a królem strzelców Radosław Bienias z JW3411. Organizatorzy wręczyli także nagrodę fair play, którą otrzymał Arkadiusz Wencel ze straży więziennej. Zwycięzcy jak i pokonani zgodnie twierdzili, że, tego typu spotkania będą kontynuowane w przyszłości.
Zwycięzcą drugiego turnieju została także JW3411, która w harówce Old Boys pokonała zarówno Urząd Gminy jak i Starostwo Powiatowe.