Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Turnieje, zawody...

marceli mZawodnicy reprezentujący Gminę Grójec wywalczyli 4 puchary, 2 medale złote, 4 srebrne i 3 brązowe na Turnieju Bokserskim o Puchar Wójta rozegranym 2 grudnia w Szkole Podstawowej w Jasieńcu.

W młodszych kategoriach reprezentanci Grójeckiej Szkoły Karate MARCELI TEAM w walkach bokserskich zdobyli: puchar za I miejsce - Janek Stepień, medale srebrne: Przemek Traczyk, Asia Kabassa, Janek Laskowski, medale brązowe: Piotrek Wasążnik, Sebastian Niczewski, Nadia Wawrzyniak.

W Walce z Cieniem medale złote wywalczyli: Sebastian Niczewski i Przemek Traczyk.

W starszych kategoriach reprezentanci Grójeckiej Szkoły Sportów Walki MARCELI TEAM-FIGHTING GYM- Sekcja Kick-Boxingu w walkach bokserskich zdobyli 3 puchary za pierwsze miejsca i medal srebrny, a w Walce z Cieniem medal złoty.

W boksie puchary zdobyli: Mateusz Pulkowski, Daniel Szuchnicki, Maciek Dąbkowski, medal srebrny - Szymon Stepniak. W Walce z Cieniem medal złoty - Mateusz Pulkowski.
 
Zapraszamy do naszych sal treningowych na naukę Kick-Boxingu,Karate i boksu.Info pod nr.tel.607177908.

 
                                                                                                                   MARCELI TEAM