Turnieje, zawody...

marceli team mTrener Grójeckiej Szkoły Sportów Walki MARCELI TEAM Marceli Bińkowski został wybrany na sędziego głównego międzynarodowej walki w Kick-boxingu Polska-Armenia. Do walki doszło 19.11.2016r. w Siemiatyczach.

Adepci Sztuk Walki w Polsce mieli okazję tego dnia brać udział w otwartych treningach i seminariach prowadzonych przez wielu Mistrzów. Uczestnicy mogli doskonalić swoją technikę i pogłębiać wiedzę na temat sztuk walki. Jednym z prowadzących był Shihan Marceli Bińkowski 5 DAN prezes Mazowieckiego Stowarzyszenia Karate w Grójcu.

Podczas pobytu w Siemiatyczach Bińkowski nawiązał współpracę z przedstawicielem IBDF (International BUDO-DO Federation) Soke Zbigniewem Jeżem (10 DAN). Współpraca ta pozwoli zgłębić tajniki innych stylów Sztuk Walki oraz da możliwość wymiany ogromnego doświadczenia nabytego przez obydwu Mistrzów w Sztukach i Sportach Walki. W przypadku trenera karateków z Grójca Marcelego Bińkowskiego to 25 lat doświadczenia w pracy instruktorskiej i trenerskiej.

Obecnie kadra MSK MARCELI TEAM przygotowuje się do Mistrzostw Grójca w Sztukach Walki o Puchar Burmistrza, które odbędą się 10.12.2016r. w hali Spartakus w Grójcu.

Ze sportowym pozdrowieniem
MARCELI TEAM
                                                                                                                                                                        

marceli team 1dmarceli team 2d