herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Turnieje, zawody...

puchar m4 czerwca w Hali Spartakus rozegrany został II Grójecki Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Jacka Stolarskiego. Organizatorem zawodów byli: Mazowieckie Stowarzyszenie Karate i Grójecka Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM.

Najlepszymi zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych zostali: P.Traczyk, A.Justyńska, F.Strzelczyk, S.Niczewski, N.Gniadzik, M.Bińkowski, M.Dąbkowski, D.Szuchnicki, M.Król, K.Milczarek. Miejsca drugie zajęli: J.Sokołowski, O.Marczak, A.Szymczak, B.Drazkiewicz, W.Wierzbicka, K.Nowacki, M.Ostrowski, Sz.Wasążnik, W.Mróz, K.Mróz. Miejsca trzecie zajęli: G.Gabler, W.Poświatowski, M.Bajkowski, J.Kabassa, A.Szczepańska, D.Frydrykiewicz, A.Gniadzik.

Najlepszym technikiem turnieju został Sebastian Niczewski z Jasieńca reprezentujący MARCELI TEAM-FIGHTING GYM GRÓJEC.

Najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni pucharami, medalami i nagrodami przez zastępcę burmistrza Karola Biedrzyckiego, Komendanta Straży Miejskiej w Grójcu Sławomira Majewskiego i Prezesa M.S.K. Marcelego Binkowskiego.

Wszyscy uczestnicy otrzymali również słodycze, napoje i medale pamiątkowe. Rozegrane zostało 32 walki, które sędziowali: Grzegorz Kossowski, Kamil Zajkowski i Marceli Binkowski.

Cała Impreza przebiegała zgodnie z duchem fair play, wszystkim startującym dostarczyła prawdziwie sportowych przeżyć, a widzom niezapomnianych wrażeń.