Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Turnieje, zawody...

16 maja 2015 roku zawodniczki i zawodnicy z grójeckiego UKS "ORION" wzięli udział w kolejnych eliminacjach Ogólnopolskich Zawodów Pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka”. Podobnie jak poprzednio, starty miały miejsce na obiekcie Wodnego Parku. Popularna "warszawianka" udostępniła młodym sportowcom 50 metrowy basen olimpijski.

Pływalnia ta, jako jedna z nielicznych w Polsce, spełnia międzynarodowe standardy pływackie, dzięki czemu tutejsze warunki są takie same, jak na międzynarodowych pływalniach olimpijskich.

Dla większości grójeckich pływaków była to pierwsza w życiu styczność z takim obiektem. Dzieciom towarzyszyły skrajne emocje związane ze współzawodnictwem na „dużym” basenie. Były zarówno łzy radości z wygranych biegów, jak i smutek po mniej udanych startach. Jednak dzięki świetnej atmosferze panującej w tej grupie na koniec imprezy każda buzia była uśmiechnięta.

Reprezentacja klubu UKS "ORION":
Julia Brońska
Jędrzej Broński
Kacper Dębek
Julia Goszczyńska
Daria Kałuża
Bartłomiej Stępniewski
Aleksander Walenciej
Barbara Werpachowska
Jan Werpachowski
Sara Wojdalska
Magda Wrzesińska
Trenerzy:
Iga Czernicka
Joanna Czernicka

UKS Orion warszawianka 1d

UKS Orion warszawianka 2d