Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Turnieje, zawody...

Reprezentacja dziewcząt z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu w minipiłce nożnej wywalczyła awans do XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych.

Sukces ma swoją historyczną wartość, ponieważ do tej pory żadnej reprezentacji dziewcząt w minipiłce nożnej nie udało zakwalifikować się do ścisłego finału igrzysk. W drodze do upragnionego awansu zawodniczki z Grójca pokonały wszystkie drużyny z powiatu grójeckiego, w półfinale rejonowym zwycięsko wyszły z pojedynków z ,,Czwórką Radom’’ i Sieklukami, a w finale rejonowym pokonały PSP nr 9 Radom, PSP Gielniów i PSP Głowaczów.

Należy podkreślić, że w rywalizacji międzyszkolnej złote dziewczyny z PSP nr 1 w Grójcu nie przegrały żadnego spotkania. Historyczny sukces wywalczyły: Rerych Zuzanna, Malesa Oliwia, Jakubowska Martyna, Starosta Karolina, Tokarska Julia, Karbowniak Weronika, Płochów Joanna, Witkowska Ada, Byrska Kamila.

psp 1 igrzyska d