Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Turnieje, zawody...

W dniu 3 maja w Turynie (Włochy), odbył się Puchar Europy w Karate. Organizatorem zawodów był Hanshi Gorgio Bortolin 9 dan, który stoi na czele Włoskiej Federacji Karate IKA. W turnieju wzięli również udział zawodnicy Klubu Karate „Seiken” Grójec: Jacek Chałupka, Krzysztof Chałupka oraz Szymon Ciepieniak. Nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale (2 złote i 2 srebrne).

Bracia Chałupka podzielili między sobą złote krążki. Sensei Krzysztof zwyciężył w kumite, natomiast jego brat Sensei Jacek w kata.

Puchar Mistrzów poprzedzony był dwudniowymi treningami z jednym z największych mistrzów japońskiego karate Soke Takayuki Kubota 10 dan. Soke Kubota podczas sesji porannych skoncentrował się na Kata oraz Kumite, natomiast sesje popołudniowe to kilkugodzinne treningi Kubojitsu oraz Kubotanu (krótka pałeczka przy kluczach).

W dniu 2 maja odbyły się egzaminy na stopnie mistrzowskie w karate prowadzone przez Soke oraz jego asystentów (Rod Kuratomi 7 dan, Ted Bratakos 7 dan) . Sensei Szymon Ciepieniak zdał egzamin na 2 dan w karate Gosoku –ryu.

Wyniki:
Jacek Chałupka – złoto (kata), srebro (kumite)
Krzysztof Chałupka – złoto (kumite), srebro (kata)
Szymon Ciepieniak – IV m. (kata)

Gratulujemy!

karate turyn 1d

karate turyn 2d