herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Turnieje, zawody...

Zawodnicy MSK-Marceli Team - Grójec wywalczyli 10 pucharów oraz 9 medali srebrnych i 8 brązowych w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Grójeckiego o Puchar Wójta Gminy Belsk Duży rozegranych w dniu 25 kwietnia w Szkole Podstawowej w Belsku.

W konkurencji Walka na Miecze Piankowe puchary wywalczyli: Jakub Kostecki, Mateusz Biedrzycki, Jan Stępień, Marcin Ostrowski, Adam Gniadzik. Medale srebrne zdobyli: Igor Brzeziński, Hubert Brzeziński, Bartosz Figórski, Kamil Kojder, Dawid Frydrykiewicz, a brązowe: Jan Rzepka, Mateusz Zieja, Mikołaj Antoszewski, Ewelina Cieślak.

W konkurencji Walka z Cieniem puchary otrzymali: Sebastian Niczewski, Jan Rzepka, medal srebrny zdobył Mateusz Zieja, a brązowe: Hubert Brzeziński i Marcin Ostrowski.

W konkurencji Kata (formy) puchary wywalczyli: Mateusz Zieja, Mikołaj Antoszewski, Ewelina Cieślak, medale srebrne zdobyli: Hubert Brzeziński, Marcin Ostrowski, Adam Gniadzik, a brązowe: Mateusz Biedrzycki i Kamil Kojder.

Obecnie zawodnicy MSK-MARCELI TEAM-Grójec przygotowują się do Turnieju Bokserskiego i do Klubowych egzaminów na stopnie w Karate. Stowarzyszenie zaprasza do swoich sal treningowych na zajęcia Sztuk i Sportów Walki. Informacje pod nr tel. 607177908.