Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Turnieje, zawody...

11 kwietnia 2015 roku zawodnicy UKS „ORION”, pod opieką trenera Pawła Zegarskiego, po raz pierwszy rywalizowali w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka” w Warszawie na dużym, 50 metrowym, basenie olimpijskim.

Zawody z tego cyklu zaliczane są do jednych z największych zawodów pływackich dla dzieci, w których startują najsilniejsi zawodnicy z klubów z całej Polski. W tym bloku startowym uczestniczyło 792 zawodników z 80 klubów.

Za szczególnie udany występ trenerzy uznali wynik Jasia Werpachowskiego, który zajął wysokie lokaty w silnie obsadzonych konkurencjach (11 czas w stylu grzbietowym oraz 14 miejsce w stylu dowolnym). Również Jędrzej Broński poprawił swój wynik życiowy w stylu grzbietowym.

Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji tego cyklu wystąpi liczniejsza reprezentacja „ORIONA” godnie reprezentując Grójec na ogólnopolskiej arenie.

uks orion od mlodzika 1d

uks orion od mlodzika 2d

uks orion od mlodzika 3d