Sport w Grójcu

14 marca 2015 hala Spartakus wypełniła się siatkarzami. Do turnieju zgłosiło się ponad 50 uczestników w 15 zespołach. Zawody rozpoczęły się od gier w czterech grupach, na dwóch boiskach.

Grupa A to zespoły: P.O.K Michałowice, Miły Team, Drużyna z Kądziem oraz Mokasyny. Grupa B to: Admin, KS Luśki i Laski. Grupę C tworzyły: GOS 1, Fat&Furios, Marceli Team oraz Gramy na 4. Grupa D to: Rozbujane betoniary, GOS 2, Kultywator i Me Gusta.

Wszystkie ekipy ruszyły do gry z wielkim animuszem i chęcią wygranej. Po kilku pierwszych meczach grupowych, zaczęły się kształtować wstępne prognozy. Można było zaobserwować peretendentów do wygranej w całym turnieju. Szczególnie ciekawa była rywalizacja sportowa grupy D, gdzie bardzo mocno podniosły poziom ‘betoniary”.  Po rozegraniu całości gier grupowych do dalszej fazy turnieju awansowały drużyny: Mokasyny, POK Michałowice, GOS I i Rozbujane Betoniary. Kolejne gry wyłoniły pary mające grać o medale. Tu Michałowice pokonały Mokasyny, a GOS I uległ Betoniarom. W meczu o miejsce trzecie Mokasyny po ciekawym i emocjonujący meczu pokonały ekipę GOSu. Pojedynek o pierwsze miejsce zakończył stosunkiem setów 2:0 (15:11; 15:11).

Zwyciężyły Rozbujane Betoniary, potwierdzając kolejny raz, że stanowią bardzo mocną drużynę. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy. Dla pierwszej dodatkowo została ufundowana torba sportowa. Organizator zawodów GOS Mazowsze nagrodził także najmłodsze uczestniczki turnieju, zespół dziewcząt KS Luśki z Warki. Dziewczętom ze szkoły podstawowej nie udało się wyjść z grupy, ale zagrały dwa dobre spotkania walcząc ze starszymi koleżankami i kolegami. Gratulacje! Wybrano także najlepszego zawodnika turnieju oraz najlepiej atakującego zawodów. Najlepszym atakującym został Marek Morawiecki, a  MVP  wybrano Andrzeja Stępniaka.

Gratulujemy zwycięzcom i nagrodzonym i zapraszamy na kolejne imprezy do GOS Mazowsze.
                                                                                                                                                                                                        DOIS GOS