wgrkis_sezon_rowerowy_m

Sezon rowerowy rozpoczęty!

W związku z tym najwyższy czas by wyciągnąć swój rower zagracony z piwnicy, znieść go ze strychu, dokładnie wyczyścić z kurzu, sprawdzić czy wszystko funkcjonuje prawidłowo i zaprzyjaźnić się na nowo ze starym kumplem.

Te wszystkie czynności zrób jak najszybciej, bo Stowarzyszenie WGR Kultura i Sport ma dla Ciebie wspaniałą, rowerową ofertę:
Rajdy rowerowe, inaczej mówiąc: wycieczki krajoznawczo-rekreacyjne, bez ustalonej kategorii wiekowej, dystans to przeważnie 30 km, a wyznaczona trasa jest zazwyczaj niespodzianką, zawsze jest zapewniony posiłek – ognisko lub inna forma przewidziana przez organizatora danego rajdu, bezpieczeństwa pilnuje i wszelkich informacji udziela obsługa rajdu, osoby kompetentne i odpowiedzialne.

Start: 11:00
Miejsce spotkania: Rynek Miejski – Plac Wolności

29 maja
5 czerwca
17 lipca
21 sierpnia
18 września
2 października

Piekiełko Tour – zawody rowerowe w miejscowości Piekiełko/k. Grójca, teren po byłej żwirowni, czyli piachy, duże wzniesienia i nagłe spadki, trasy trudne, ale jednocześnie atrakcyjne dla zapaleńców, wspaniała rywalizacja, moc wrażeń, fajni ludzie, fantastyczne nagrody.

Wiek również nie gra roli, ale trzeba po mickiewiczowsku „mierzyć siły na zamiary”.
Wszystkich chętnych do wzięciu udziału, fanów i po prostu widzów! Zapraszamy

18 czerwca
17 września

Ponadto od członków naszego Stowarzyszenia uzyskać możesz informacje o rajdach, zawodach i różnych przedsięwzięciach rowerowych w naszym województwie i w całej Polsce. Zapraszamy na forum! O naszych osiągnięciach możesz poczytać na naszej stronie.