marceliteam_trener_roku2010_m

TRIUMF TRENERA Z GRÓJCA

Marceli Bińkowski, instruktor Sportów Walki, po raz drugi został Najpopularniejszym Trenerem Roku w Powiecie Grójeckim w organizowanym przez Echo Dnia Plebiscycie Sportowym.
Pracę trenerską rozpoczął 19 lat temu, przez ten czas wykształcił ponad 3,5 tysiąc adeptów Sztuk Walki.

Wychował wielu medalistów zawodów rangi krajowej i międzynarodowej. Z jego doświadczenia korzystały służby mundurowe, agencje ochrony, firmy wykorzystujące techniki interwencyjne i samoobronę. Marceli Bińkowski to nie tylko znakomity trener, ale również sportowiec, który odnosił znaczące sukcesy. Do największych może zaliczyć: v-ce Mistrzostwo Europy w Karate (Niemcy), IX miejsce w Mistrzostwach Świata w Karate (USA), Mistrz Polski w walkach i formach w Karate Wszechstylowym, wielokrotny Mistrz Polski w Nunchaku Sportowym, medalista Mistrzostw Polski oraz Międzynarodowych Turniejów Karate.
Marceli Bińkowski chciałby podziękować wszystkim, którzy oddali na niego głosy w Plebiscycie Sportowym oraz zaprosić na treningi Kick-boxingu, Karate i Samoobrony do Szkoły Sportów Walki MARCELI TEAM w Grójcu i Powiecie Grójeckim. Informacje można uzyskać – tel. 607177908

Marceli Team