• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

 

600 lecie banner

Z okazji nadchodzącego Jubileuszu 600-lecia Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im W. S. Laskowskiego w Grójcu oraz Grójecki Ośrodek Kultury przygotowały 3 konkursy:

Konkurs literacki m Konkurs multimedialny m Konkurs na piosenkę o Grojcu m

Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Wesprzyj inicjatywę OSP Grójec!

osp mOchotnicza Straż Pożarna w Grójcu - WKSRG mając na uwadze sezon grzewczy i coroczne poważne zagrożenie związane z zatruciem tlenku węgla napisała wniosek, dający możliwość zakupu sprzętu strażackiego oraz czujek tlenku węgla dla rodzin z naszego regionu. Czujki ostrzegają przed obecnością w mieszkaniu czadu, który jest bezwonny i bezbarwny – jest on winny śmierci lub podtruciu wielu osób.

Chcemy, aby nasi Mieszkańcy mogli spać spokojnie! Potrzebna jest mobilizacja i poparcie naszej lokalnej społeczności. Co miesiąc wybierane są najlepsze projekty, które uzyskują dofinansowanie. OSP podpisze z PZU umowę prewencyjną, zrealizuje projekt, a my będziemy cieszyć się poprawą bezpieczeństwa!

Wartość całego projektu to kwota 60 000 zł.
Konkurs trwa do 10 stycznia 2019 roku.