• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Grójecka filia WORD-u Warszawa już działa

WORD mW sobotę i poniedziałek (21 i 23 maja) w naszym mieście odbyły się pierwsze egzaminy. Wstęgę, mieszczącego się na terenie hali „Spartakus” Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, przecięto w piątek, 20 maja.

Na oficjalną inaugurację przybyli m. in. sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Waldemar Kuliński, radny województwa mazowieckiego Leszek Przybytniak, dyrektor WORD-u Warszawa Dariusz Szczygielski i dyrektor WORD-u Radom Dariusz Piątek. Urząd Miasta w Grójcu reprezentował zaś burmistrz Jacek Stolarski, Grójecki Ośrodek Sportu – dyrektor Jerzy Bińkiewicz, natomiast radę powiatu grójeckiego – przewodniczący Władysław Leszek Kumorek.
 
Na gości, którzy wybrali się na piątkowe otwarcie, czekało sporo atrakcji. Pierwszą był tort efektownie przyozdobiony logiem WORD-u Warszawa. Następnie zgromadzeni obejrzeli pokaz ratownictwa medycznego. Zwieńczeniem uroczystości była wizyta na placu manewrowym, gdzie mogli potrenować jazdę po łuku oraz ruszanie na wzniesieniu.
 
Dzień po inauguracji w grójeckim oddziale WORD-u odbyły się pierwsze egzaminy teoretyczne. Z kolei w poniedziałek pierwsi pretendenci do tytułu kierowców wyjechali na ulice Grójca, by udowodnić, że posiadają umiejętności prowadzenia auta.

Egzaminy na prawo jazdy będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. Ośrodek dysponuje 3 autami marki hyundai i20. W Grójcu będzie można zdobyć prawo jazdy na kategorię B i B1. Ponadto, w oddziale będą przeprowadzane egzaminy teoretyczne A, A1, A2 oraz AM.

Dominik Górecki
"Życie Grójca"

 

WORD 1mWORD 2mWORD 3m