• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Promocja Grójca na inauguracji roku akademickiego w WAT

wat mW środę, 7 października delegacja naszego miasta w składzie - zastępca burmistrza Karol Biedrzycki oraz nauczyciel z PSP nr 2 - Jacek Siedlecki wzięli udział w inauguracji roku akademickiego na Wydziale Logistyki Wojskowej Akademii Technicznej. Przedstawiciele z Grójca zostali zaproszeni na tę uroczystość przez Dziekana Wydziału Logistyki WAT dr hab. Juliana Maja.

Podczas imprezy w ramach promocji naszej gminy rozdawane były foldery, smycze, długopisy i mapki Krainy Rzeki Jeziorki, a uczestnicy mogli skosztować jabłek, gruszek, śliwek oraz świeżych soków z firmy Royal Apple. Po części oficjalnej dziekan w ciepłych słowach podziękował Gminie Grójec za pyszne owoce.

"Mamy nadzieję, że absolwenci grójeckich szkół średnich będą korzystali z oferty edukacyjnej Wydziału Logistyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Wydział ten powstał w ubiegłym roku, a już przyciągnął liczne grono studentów do swoich szeregów." - powiedział po uroczystości zastępca burmistrza Karol Biedrzycki.

wat 1mwat 2mwat 3m