• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

 

600 lecie banner

Z okazji nadchodzącego Jubileuszu 600-lecia Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im W. S. Laskowskiego w Grójcu oraz Grójecki Ośrodek Kultury przygotowały 3 konkursy:

Konkurs literacki m Konkurs multimedialny m Konkurs na piosenkę o Grojcu m

Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Autor koncepcji odebrał czek

W dniu 27 kwietnia podczas posiedzenia Rady Miejskiej autor zwycięskiej koncepcji zagospodarowania terenów rekreacyjno - wypoczynkowych wokół zbiornika wodnego w miejscowości Głuchów, pan Marek Leśniewski odebrał nagrodę w wysokości 15 tyś. złotych.

Czek laureatowi wręczył burmistrz Gminy i Miasta Grójec Jacek Stolarski oraz skarbnik gminy Mariola Komorowska. Po odebraniu nagrody pan Leśniewski zaprezentował radnym oraz wszystkim przybyłym na posiedzenie swój projekt zagospodarowania wyżej wspomnianych terenów.

Na pytania radnych, czy jest to jego pierwsza tego typu nagroda, laureat odpowiedział: "Nie, nie jest to moja pierwsza nagroda, już kilka takich nagród zdobyłem". Najbliższą realizację autorstwa pana Marka można zobaczyć w Warszawie, jest to park osiedlowy na terenie dzielnicy Ursynów.

czek gluchow 1d