• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

 

600 lecie banner

Z okazji nadchodzącego Jubileuszu 600-lecia Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im W. S. Laskowskiego w Grójcu oraz Grójecki Ośrodek Kultury przygotowały 3 konkursy:

Konkurs literacki m Konkurs multimedialny m Konkurs na piosenkę o Grojcu m

Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Poświęcenie pojazdu Straży Miejskiej

22 kwietnia na placu kościoła pw. św. Mikołaja ks. proboszcz Zbigniew Suchecki dokonał poświęcenia nowego pojazdu Straży Miejskiej.

Skoda Roomster wraz z odpowiednim oznakowaniem została zakupiona przez gminę Grójec w ramach tegorocznych zadań inwestycyjnych. Pierwotnie zaplanowano na ten cel 100 tyś. złotych, jednak w ramach oszczędności budżetowych i w trosce o gospodarne zarządzanie środkami publicznymi zdecydowano o nabyciu auta za kwotę 57 tysięcy złotych.

Jak podkreśla komendant Sławomir Majewski - "Nowy samochód był potrzebny, ponieważ poprzedni jest już mocno wyeksploatowany oraz awaryjny, co w sposób znaczący utrudniało wykonywanie zadań, w których pojazd jest niezbędny. Zakupione auto spełnia wszystkie wymogi prawne, jest oznakowane w sposób aktualnie obowiązujący. Inwestycja ta wpłynie na jeszcze większą skuteczność podejmowanych przez strażników miejskich interwencji."

straz miejska auto 2d

straz miejska auto 4d

straz miejska auto 1d

straz miejska auto 5d