• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

KONKURS „NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2019” NA TERENIE POWIATU GRÓJECKIEGO

2 stycznia 2020r. na terenie powiatu grójeckiego ruszył konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2019”, dzięki któremu można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców - dzielnicowych. Głosowanie w plebiscycie potrwa do 31 stycznia 2020r.

Komenda Powiatowa Policji w Grójcu organizuje XI edycję konkursu

na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku”

Czas trwania konkursu od 02 do 31 stycznia 2020 roku

Zgodnie z założeniami rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną oraz wstępne, pierwsze diagnozowanie zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku. Priorytetem pracy dzielnicowego winno być utrzymywanie bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów, a przez to dedykowania precyzyjnych działań zaradczych zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom rejonu. Organizowany konkurs ma na celu, aby najlepszy dzielnicowy został wyłoniony nie tylko na podstawie konkursu opartego o wiedzę i umiejętności policjantów, ale przede wszystkim, aby zdecydował o tym ranking uzyskanych głosów mieszkańców.


Do oceny pracy dzielnicowego przez lokalne społeczeństwo posłuży ankieta w formie klasycznej i elektronicznej. Ankieta w formie elektronicznej będzie dostępna na stronie internetowej Komenndy Powiatowej Policji w Grójcu (
http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wgr/).

Wypełnione ankiety można przesyłać na adres internetowy KPP w Grójcu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W formie klasycznej ankiety dostępne są:

  • w siedzibie KPP Grójec, KP Warka i w podległych Posterunkach Policji na terenie powiatu grójeckiego;
  • w recepcjach: Starostwa Powiatowego w Grójcu, urzędów miejskich i gminnych


Wypełnione ankiety należy wysyłać drogą elektroniczną lub przekazywać za pośrednictwem skrzynek umieszczonych w w/w instytucjach.

Nazwiska i rejony dzielnicowych dostępne są na stronie internetowej:

Poznaj swojego dzielnicowego! (http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wgr/twoj-dzielnicowy)