• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

 

600 lecie banner

Z okazji nadchodzącego Jubileuszu 600-lecia Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im W. S. Laskowskiego w Grójcu oraz Grójecki Ośrodek Kultury przygotowały 3 konkursy:

Konkurs literacki m Konkurs multimedialny m Konkurs na piosenkę o Grojcu m

Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

100 km na 100 lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę

gos m27 października na pływalni WODNIK w Grójcu miała miejsce impreza „100 km na 100 lecie Odzyskania Niepodległości”. Wydarzenie odbyło się ze wspólnej inicjatywy klubu pływackiego SIG Novum i GOS Mazowsze. GOS był głównym organizatorem przedsięwzięcia.

Impreza wystartowała o 6.00. Uczestnicy pływali na 4 torach, w 4 sztafetach. Chętni sami deklarowali dystans, który chcą pokonywać. Udział był dobrowolny i praktycznie bez ograniczeń. Pływalnia w czasie wydarzenia była otwarta dla klientów i kibiców.

Ogółem w imprezie wzięło udział 77 osób, w tym burmistrz Grójca Jacek Stolarski. Pływały całe rodziny, którym bardzo przypadła do gusta taka forma spędzenia sobotniego poranka. Wszyscy otrzymali pamiątkowe koszulki i medale oraz czepki, w których pływali. Organizator zapewnił także batoniki regeneracyjne dla dorosłych, ciastka dla dzieci i młodzieży oraz napoje.

źródło: GOS „Mazowsze”
foto: nojekfotograf.pl

gos 1mgos 2m