• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

OSP GRÓJEC najlepsza w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych

zaw straz5mW niedzielę 3 czerwca na stadionie Grójeckiego Ośrodka Sportu Mazowsze, odbyły się eliminacje Gminne zawodów sportowo-pożarniczych. W zawodach udział wzięło 7 drużyn w tym jedna drużyna damska z OSP Grójec oraz drużyny męskie z OSP Grójec, OSP Mirowice, OSP Pabierowice, OSP Zalesie i OSP Kośmin drużyna A i B.

Zgodnie z regulaminem, zawody odegrano w dwóch konkurencjach. Pierwszą z nich był bieg sztafetowy 7x50 z przeszkodami, natomiast drugą było rozwinięcie bojowe. Nad całym przebiegiem zawodów czuwała komisja w której skład wchodzili funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu.

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawiła się następująco.

GRUPA C (damska)

1 miejsce OSP Grójec z wynikiem 137 pkt

GRUPA A ( męska)

1 miejsce OSP Grójec z wynikiem 104 pkt

2 miejsce OSP Zalesie z wynikiem 113 pkt

3 miejsce OSP Kośmin dr. A i B z wynikiem 124 pkt

4 miejsce OSP Mirowice z wynikiem 144 pkt

5 miejsce OSP Pabierowice 173 pkt

Na zakończenie uroczystości wręczone zostały nagrody w postaci sprzętu pożarniczego ufundowanego przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Jacka Stolarskiego. Uroczystego wręczenia dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Jacek Stolarski, Komendant Powiatowy PSP w Grójcu st.bryg. Jacek Wichowski, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Grójcu st. bryg. Bogusław Sikorski, Prezes Zarządu Gminno-Miejskiego ZOSP RP w Grójcu Marek Płotica oraz Komendant Gminno-Miejski ZOSP RP w Grójcu Sławomir Maroszek.

My jako strażacy z OSP Grójec składamy także serdeczne podziękowanie i gratulacje dla wszystkich drużyn za wzorową rywalizację oraz miłą atmosferę zawodów . Słowa podziękowania kierujemy także do jednostki OSP Gościeńczyce za pomoc i zaangażowanie w organizacji zawodów.

Podsumowywując Wszyscy zawodnicy oraz cały Zarząd OSP Grójec składa najserdeczniejsze GRATULACJE dla wszystkich jednostek biorących udział w zawodach za sportową rywalizację oraz wspaniałą atmosferę podczas zawodów. Gorące podziękowania składamy także dla druhów z OSP Gościeńczyce którzy swoim zaangażowaniem oraz pomocną ręką pomogli w organizacji zawodów.był o przełomowy dzień dla naszej jednostki, ponieważ po 8 latach czyli dwukrotnie organizowanych zawodach puchar ,,Mistrza Gminy Grójec” wrócił do Grójca. Jest to z pewnością nagroda dla wszystkich osób które włożyły swoją cegiełkę aby zbudować tak wspaniałe drużyny.

W składzie drużyny męskiej znaleźli się:

Michał Maroszek: Kierownik drużyny

Adam Szybiński – Dowódca

Mariusz Jaworski – Mechanik

Sebastian Osiński- Przodownik Roty I

Adam Kowalczyk- Pomocnik Przodownika Roty I

Paweł Młoźniak – Przodownik Roty II

Eryk Cieślak – Pomocnik Przodownika Roty II

Damian Osiński – Rozdzielaczowy

Kamil Krupiński – Łącznik

Adrian Sawicki- Zawodnik

W skład drużyny damskiej wchodziły:

Justyna Wojtczak- Kierownik Drużyny

Magdalena Kaleta- Dowódca

Maria Małecka- Przodownik Roty I

Natalia Ejmocka- Pomocnik Przodownika Roty I

Karolina Marczak– Przodownik Roty II

Katarzyna Domańska– Pomocnik Przodownika Roty II

Karolina Pawlak – Rozdzielaczowy

Monika Kapczyńska – Łącznik

Katarzyna Kępińska- Mechanik

Mariusz Jaworski- Obsługujący Motopompę

Klaudia Reszka- Zawodnik

Wymienione osoby to tylko skład drużyny, ale na sukces całości pracowało jeszcze bardzo dużo druhen i druhów z Jednostki Operacyjno Technicznej OSP Grójec a także Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Grójca. To wszystko złączyło się w całość jak jedna wielka rodzina co dało piorunujący efekt.

STRAŻACY DZIĘKUJEMY!

Przed nami zawody powiatowe które odbędą się 10 czerwca 2018 roku na stadionie GOS Mazowsze

Zapraszamy serdecznie do wspierania oraz kibicowania!

zaw straz1m