• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

nacoida

Pracownia Orange powstanie w Grójcu!

orange mZnamy już oficjalne wyniki, Grójec wygrał Pracownię Orange! Dzięki zebranym ponad 20 tysiącom głosów powstanie w Grójcu multimedialna Pracownia Orange, która zostanie ulokowana w Grójeckim Ośrodku Kultury. Przy okazji należy zaznaczyć, że po ponownym podliczeniu głosów przez Fundację Orangę, uzyskaliśmy najlepszy wynik na Mazowszu i drugie miejsce w Polsce.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddawali głosy, w tym: szkołom (uczniom, nauczycielom, dyrekcji, pracownikom), urzędom i instytucjom, lokalnemu biznesowi (w tym naszemu partnerowi Komputronik Grójec, który od strony technicznej zobowiązał się mieć pieczę nad funkcjonowaniem Pracowni); mediom oraz osobom prywatnym, które włączyły się w przekazywanie informacji o głosowaniu, roznoszenie ulotek czy plakatów.

Dziękujemy również grójeckim harcerzom, załodze z 1. Ośrodka Radioelektronicznego, waszym znajomym oraz rodzinie. W głosowanie zaangażowało się naprawdę wiele osób, nie tylko mieszkańców, ale na pewno sympatyków naszego miasta. Jesteście wielcy!

Gratulujemy też naszym sąsiadom z Prac Małych w gminie Tarczyn. 

Łukasz Haśkie
GOK

orange mm

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

budzetobywatelski

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

poznaj

 

program

 

konkurs

 

szczepienia1

 

pszok1