• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Plebiscyt na Sportowca i Trenera Grójca 2016 – finaliści

logo m2165 głosów oddano w pierwszym etapie Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca. W kategorii Sportowiec najwięcej głosów otrzymali: Mateusz Szczepanik, Bartek Lep oraz Paweł Lepa. W kategorii trener: Szymon Ciepieniak, Alicja Radzio, Tomasz Sokołowski. Zapraszamy do głosowania w finale!

Głosować można od poniedziałku 16 stycznia do niedzieli 29 stycznia.

Ogłoszenie wyników w poniedziałek 30 stycznia.

Organizatorem plebiscytu jest portal Grojec24.net, a jego celem jest wyłonienie najpopularniejszego według mieszkańców Grójca sportowca oraz trenera reprezentującego naszą gminę w minionym 2016 roku.

Podobnie, jak w poprzednich latach, także teraz kandydaci będą rywalizować o statuetki ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Jacka Stolarskiego. Partnerem medialnym Plebiscytu jest „Życie Grójca”.

GŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ:
http://www.grojec24.net

SPORTOWIEC - wyniki I etapu:
1. Szczepanik Mateusz (391 głosów)
2. Lep Bartek (364)
3. Lepa Paweł (302)
4. Złoch Daniel (252)
5. Antoszewski Mikołaj (233)
6. Werpachowski Jan (196)
7. Małecki Kamil (118)
Mikołajczyk Damian (118)
9. Kochaniak Sebastian (87)
10. Sobczak Rafał (74)
11. Mruk Mateusz (30)

TRENER - wyniki I etapu:
1. Ciepieniak Szymon (744 głosów)
2. Radzio Alicja (695)
3. Sokołowski Tomasz (281)
4. Kotański Mariusz (259)
5. Siedlecki Jacek (186)

FINALIŚCI:

Szczepanik Mateusz
sportowe walki rycerskie, Klub Dies Irae
Uzasadnienie: Mateusz od kilku lat zajmuje się rekonstrukcją walk historycznych i jako jeden z pionierów współtworzy rodzącą się w Polsce dyscyplinę sportu określaną mianem sportowych walk rycerskich. Jest kapitanem drużyny Dies Irae - wielokrotnego mistrza Polskiej Ligi Walk Rycerskich. Jako reprezentant Polskiej kadry rycerskiej stacza wiele walk na międzynarodowych turniejach: IMCF, Bitwa Naradów, czy też Dynamo Cup organizowany w Rosji, gdzie walcząc na światowym poziomie rycerze zdobywają medale i miejsca na podium. Jako wyzwanie dla siebie wraz ze swym przyjacielem Matusz wszedł w zbroi na Giewont o czym pisał Portal Tatrzański. Jako że nie powinno się zamykać na pojedyncze dziedziny sportu, Mateusz zaczął startować w ekstremalnych biegach z przeszkodami i uzyskał w tym sezonie tytuł Weterana Runmageddonu, co oznacza, że w tym sezonie biegowym ukończył każdy z trzech biegów o różnych stopniach trudności: rekrut - 6 km z 30 przeszkodami na bardzo wymagającej trasie w Myślenicach, classic - 12 km z 50 przeszkodami i w okropnym upale w Twierdzy Modlin oraz najtrudniejszy hardcore półmaraton z ponad 70 przeszkodami na Pustyni Błędowskiej!

Lep Bartek
karate, Klub Karate "Seiken" Grójec
Uzasadnienie: Bartek Lep (9 lat), najbardziej uzdolniony zawodnik młodego pokolenia Klubu Karate "Seiken" Grójec. Medalista krajowych i zagranicznych zawodów. Do jego największego sukcesu należny zdobycie srebrnego medalu na Mistrzostwach Ukrainy w Karate w kategorii dziecięcej - Lwów 2016. Karate trenuje od 5 lat.

Lepa Paweł
piłka nożna, TKKF Grójec
Uzasadnienie: Awans z zespołem TKKF Grójec do ligi okręgowej, jeden z lepszych zawodników w okręgu grójeckim. Trener UEFA B, pracuje z młodzieżom. Ratownik na Pływalni GOS w Grójcu. Ukończony AWF.

Ciepieniak Szymon
karate, klub Karate "Seiken" Grójec
Uzasadnienie: Szymon Ciepieniak - 2 dan karate nadany przez Japończyka Soke Takayuki Kubota w Turynie. Szymon reprezentuje kolejne już pokolenie trenerów (Sensei) w Grójcu. Obecnie szkoli dzieci i młodzież w Klubie Karate "Seiken" Grójec. Jego podopieczni odnoszą liczne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Radzio Alicja
Fitness, Radzio Klub
Uzasadnienie: NAJLEPSZY TRENER NA ŚWIECIE. ZAANGAŻOWANIE I FORMA MOTYWACJI NA NAJWYZSZYM POZIOMIE. OBY WIECEJ TAKICH LUDZI NA ŚWIECIE.

Sokołowski Tomasz
piłka nożna, Mazowsze Grójec
Uzasadnienie: Reprezentant Polski, piłkarz Legii Warszawa. Posiada licencje trenerską II klasy w Polsce i licencję UEFA klasy A. Szkolił młodzież w Akademi Piłkarskiej Legia Warszawa i Znicza Pruszków. Jako jeden z niewielu legionistów corocznie angażuje się w akcje charytatywne. Od 19.09. 2016 jest trenerem drużyny seniorów Mazowsza. Sumienny, pracowity, żywiołowe treningi, drugie miejsce w tabeli po rundzie jesiennej ligi radomskiej okregówki.