• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Plebiscyt na sportowca i trenera Grójca 2016

plebiscyt mZapraszamy do udziału w czwartej edycji plebiscytu na sportowca i trenera Grójca! Patronat nad plebiscytem objął burmistrz Grójca Jacek Stolarski. Od dzisiaj do 30 grudnia czekamy na zgłoszenia kandydatur. Od 2 stycznia 2017 roku internauci – mieszkańcy Grójca – będą wybierać najpopularniejszego zawodnika i szkoleniowca.

Organizatorem plebiscytu jest portal Grojec24.net, a jego celem jest wyłonienie najpopularniejszego według mieszkańców Grójca sportowca oraz trenera reprezentującego naszą gminę w mijającym 2016 roku.

Podobnie, jak w poprzednich latach, także teraz kandydaci będą rywalizować o statuetki ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Jacka Stolarskiego. Uroczyste wręczenie statuetek dla laureatów nastąpi na najbliższym posiedzeniu Rady Miejskiej po zakończeniu plebiscytu.

Tradycyjnie plebiscyt zostanie podzielony na trzy etapy. W pierwszym z nich zbierane będą zgłoszenia sportowców i trenerów do plebiscytu. W drugim, uruchomiony zostanie specjalny formularz na łamach portalu Grojec24.net, w którym znajdą się wszyscy zgłoszeni kandydaci. Formularz ten zostanie zabezpieczony przed wielokrotnym głosowaniem z jednego komputera. Trzej zgłoszeni kandydaci na najpopularniejszego sportowca roku i trzej kandydaci na trenera roku, którzy otrzymają największą liczbę głosów przejdą do trzeciego, ostatniego etapu. W nim, również za pomocą elektronicznego formularza, internauci głosować będą na najpopularniejszego sportowca i trenera roku (do 29 stycznia 2017).

Kandydatów w ramach konsultacji przeprowadzonych przez redakcję zgłaszać mogą kluby i stowarzyszenia sportowe działające na terenie gminy Grójec. Kandydatów mogą także zgłaszać indywidualnie mieszkańcy gminy. Aby to zrobić wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: http://www.grojec24.net/plebiscytzgloszenie.html

Zgłoszenia kandydatów drogą elektroniczną będziemy przyjmować do piątku 30 grudnia 2016 roku do godziny 20:00. Listę nominowanych ogłosimy w poniedziałek 2 stycznia 2017 roku. Tego samego dnia rozpocznie się głosowanie na zgłoszonych kandydatów za pomocą specjalnego formularza umieszczonego w naszym portalu. Głosowanie potrwa do niedzieli 15 stycznia. Trzeci, ostatni etap plebiscytu, do którego przejdą po trzej zgłoszeni z każdej kategorii kandydaci z największą liczbą głosów w drugim etapie, rozpocznie się w poniedziałek 16 stycznia i potrwa do niedzieli 29 stycznia  2017.

Partnerem medialnym Plebiscytu jest „Życie Grójca”.

Terminarz Plebiscytu „Sportowiec i trener Grójca 2016”:

1 grudnia – 30 grudnia 2016 r.: przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do plebiscytu od klubów, stowarzyszeń i mieszkańców

2-15 stycznia 2017 r.: głosowanie w pierwszym etapie na wszystkich zgłoszonych kandydatów

16 stycznia – 29 stycznia 2017 r.: głosowanie w drugim etapie na trzech kandydatów w każdej kategorii

30 stycznia lutego 2017 r.: ogłoszenie wyników

Laureaci poprzednich edycji Plebiscytu:

2014:
Błażej Jakóbowski (sportowiec) i Marceli Bińkowski (trener)

2015:
Tomasz Pelchen (sportowiec) i Piotr Kawalec (trener)

2016:
Sebastian Grzegorzek (sportowiec) i Konrad Główka (trener)

M. Adamski - redaktor naczelny Grojec24.net