• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

 

600 lecie banner

Z okazji nadchodzącego Jubileuszu 600-lecia Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im W. S. Laskowskiego w Grójcu oraz Grójecki Ośrodek Kultury przygotowały 3 konkursy:

Konkurs literacki m Konkurs multimedialny m Konkurs na piosenkę o Grojcu m

Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Certyfikat "Miejsce Przyjazne Seniorom" dla UGiM w Grójcu

swieto spolecznikow mDecyzją Kapituły powołanej przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. i Sieć Aktywnych Seniorów Powiatu Grójeckiego Urząd Gminy i Miasta w Grójcu został uhonorowany certyfikatem "Miejsce Przyjazne Seniorom". Wręczenie wyróżnień odbyło się w piątek, 25 listopada w Hotelu Chynów w ramach Święta Społeczników Powiatu Grójeckiego. Certyfikat dla UGiM w Grójcu został przekazany na ręce Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Karola Biedrzyckiego.

Oprócz uroczystego momentu uhonorowania nagrodzonych w programie imprezy znalazły się również: prezentacja organizacji i grup zaangażowanych w różnego rodzaju aktywności społeczne na terenie powiatu grójeckiego, a w części nieoficjalnej - warsztaty jogi śmiechu prowadzone przez instruktora Ilonę Feliksiak, zabawy animacyjne zorganizowane przez Monikę Górniewicz ze Stowarzyszenia ANIMATOR oraz quiz filmowy przygotowany przez Łukasza Haśkie z GOK.

tekst: Anna Kamińska
foto: Ilona Feliksiak

swieto spolecznikow 1mswieto spolecznikow 2m

swieto spolecznikow 3mswieto spolecznikow 4mswieto spolecznikow 5mswieto spolecznikow 6m