• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Andrzejki strażackie dla najmłodszych druhów i druhen

osp mW sobotnie popołudnie, 19 listopada 2016 roku w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Grójcu odbyły się pierwsze strażackie Andrzejki dwóch zaprzyjaźnionych jednostek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych z Lewiczyna i Grójca.

Zabawa miała na celu wspólną integracje oraz miłe spędzenie czasu przez najmłodszych strażaków. Inicjatorami spotkania byli dh. Marcin Błoński opiekun Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Lewiczyna i dh. Michał Maroszek opiekun MDP Grójec. W programie znalazły się między innymi gry sportowe, takie jak przeciąganie liny, bieg w butach strażackich slalomem na czas, zagadki logiczne, zaprojektowanie własnego wymarzonego loga OSP, obgryzanie jabłka na sznurku, karaoke, a także głośna i taneczna dyskoteka.

Dla wszystkich uczestników przygotowany był poczęstunek, gdzie każdy znalazł coś słodkiego i zdrowego. Na koniec każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom, a drużyna, która wygrała turniej, otrzymała nagrodę.

W organizację Andrzejek duży wkład miały druhny Patrycja Wydra, Karolina Woźniak, Justyna Wojtczak i Karolina Marczak oraz druhowie Maciej Żukowski i Damian Jóźwiak.

Mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w głowach przyszłych strażaków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wstępowania w szeregi Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Zastępca Naczelnika
Ochotniczej Straży Pożarnej w Grójcu
dh. Michał Maroszek

osp 1mosp 2mosp 3mosp 4mosp 5mosp 6m