• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Konkurs „Dzielnicowy Roku 2014"

policja m

Komenda Powiatowa Policji w Grójcu organizuje VI edycję konkursu na

„Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2014”

Czas trwania konkursu od 01 do 30 listopada 2014 roku.

Zgodnie z założeniami rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną oraz wstępne, pierwsze diagnozowanie zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku. Priorytetem pracy dzielnicowego winno być utrzymywanie bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów, a przez to dedykowania precyzyjnych działań zaradczych zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom rejonu. Organizowany konkurs ma na celu, aby najlepszy dzielnicowy został wyłoniony nie tylko na podstawie konkursu opartego o wiedzę i umiejętności policjantów, ale przede wszystkim, aby zdecydował o tym ranking uzyskanych głosów mieszkańców.

Do oceny pracy dzielnicowego przez lokalne społeczeństwo posłuży ankieta w formie klasycznej i elektronicznej. Ankieta w formie elektronicznej będzie dostępna na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Grójec:  www.grojecmiasto.pl oraz Starostwa Powiatowego w Grójcu www.grojec.pl. Wypełnione ankiety można przesyłać na adres internetowy KPP w Grójcu : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W formie klasycznej ankiety dostępne są:
- w siedzibie KPP Grójec, KP Warka i w podległych Posterunkach Policji na terenie powiatu grójeckiego;
- w recepcjach: Starostwa Powiatowego w Grójcu, urzędów miejskich i gminnych.
 Wypełnione ankiety należy wysyłać drogą elektroniczną lub przekazywać za pośrednictwem skrzynek umieszczonych w w/w instytucjach.

Plik do pobrania:

ankieta