• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

herbDzisiaj zakończony został rok szkolny 2019/2020. Był to rok niewątpliwie trudny i wyjątkowy, głównie z powodu pandemii Covid-19. Zamknięcie szkół i nauka zdalna były wyzwaniem dla wszystkich, zarówno dla dzieci, nauczycieli, a także rodziców.

Wyrażam duży podziw dla naszych najmłodszych mieszkańców, którzy poradzili sobie z tą nową sytuacją, a szczególnie cieszy mnie to, że tyle dzieci uzyskało wysokie wyniki w nauce i inne wyróżnienia. Dla uczniów, którzy uzyskali czerwony pasek na świadectwie, przekazaliśmy książki autorstwa Remigiusza Matyjasa „Wyznania ratuszowych duchów” o historii naszego miasta.Ósmoklasiści, którzy właśnie stoją przed pierwszym poważnym wyborem, jakim jest szkoła średnia, również otrzymali książki, a najzdolniejsi z nich otrzymali specjalną koszulkę z hasłem „Jesteś dumą gminy Grójec”.

Dziękuję Wam serdecznie za ten rok trudnej pracy i życzę odpoczynku i dalszych sukcesów. Dziękuję również nauczycielom za wkład w edukację naszego najmłodszego pokolenia oraz rodzicom, którzy w tym roku musieli włożyć dużo pracy w pomoc dzieciom przy zdalnej nauce. Wierzę, że mimo przeciwności losu, który pokrzyżował wiele planów, uda się wszystkim uczniom odpocząć podczas słonecznych wakacji, a we wrześniu ponownie spotkamy się w murach szkoły.

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec

Dariusz Gwiazda