• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Egzamin ósmoklasistów w gminie Grójec

8mW naszej Gminie, tak jak i w całym kraju, rozpoczęły się egzaminy dla uczniów kończących szkołą podstawową. We wszystkich naszych placówkach zostały zachowane zasady bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi MEN.

Pierwszy egzamin, z języka polskiego, przebiegł bez żadnych zakłóceń. Przystąpiło do niego w całej naszej gminie 250 ośmioklasistów – 100 % (PSP nr 1 -128, PSP nr 2 - 58, PSP nr 3 - 26, PSP w Bikówku - 13, PSP w Częstoniewie - 5 i PSP w Lesznowoli – 20). Uczniowie wyc hodzili w radosnych nastrojach, zwłaszcza, że wśród zadań nie pojawiła się rozprawka.

W Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Grójcu na prośbę Burmistrza Dariusza Gwiazdy, żołnierze 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej tuż przed wejściem na salę egzaminacyjną sprawdzali indywidualnie ciepłotę ciała w ramach prewencji przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Za przygotowanie wyspecjalizowanego urządzenia "Rubin" oraz obsługę, serdecznie dziękujemy żołnierzom oraz dowódcy 61. Batalionu Lekkiej Piechoty mjr. Grzegorzowi Wilczewskiemu.

8DD

8D